Voorstelling jaarboek 2022

Naar goede gewoonte kunnen we u dit jaar opnieuw een goedgevuld jaarboek aanbieden. We doen dat tijdens het derde weekend van oktober. En net als vorig jaar vindt de voorstelling plaats in het bezoekerscentrum Transfo 2340 in Beerse.

Wij nodigen u uit op deze voorstelling op zaterdag 15 oktober 2022 om 14 uur in Transfo 2340, Heilaarstraat 35 in Beerse. U kunt er uw jaarboek in ontvangst komen nemen en meteen een bezoek brengen aan het bezoekerscentrum, dat gevestigd is in het zijgebouw van ‘t Heilaar. Zes toonaangevende figuren nemen je mee doorheen de geschiedenis van Beerse en Vlimmeren.

U bent welkom op:

  • zaterdag 15 oktober 2022 van 14 tot 18 uur
  • zondag 16 oktober 2022 van 14 tot 18 uur
  • De toegang is gratis en ook niet-leden zijn van harte welkom om kennis te maken met onze vereniging en met het nieuwe bezoekerscentrum.

Bovendien kun je mooie prijzen winnen met het draaien aan ons kermisrad of een van de andere attracties. Plezier verzekerd voor groot en klein!

Wij vragen aan al onze intekenaars om op een van deze twee dagen hun jaarboek 2022 te komen afhalen. Ook andere publicaties van De Vlierbes zijn er te koop. Wie zijn jaarboek niet afhaalt tijdens dit weekend, krijgt het nadien thuisbezorgd of toegestuurd met de post.

Wij vragen aan al onze leden om zo snel mogelijk na ontvangst van hun jaarboek 2022 hun lidmaatschap voor 2023 in orde te brengen. Dat kan door storting van 22 euro (+ 3 euro voor verzending buiten Beerse-Vlimmeren = 25 euro) op het rekeningnummer BE85 3200 3569 9306 van vzw De Vlierbes, t.a.v. Dirk Royens, Oostmalseweg 25, 2340 Beerse, met de mededeling “jaarboek 2023”. Voor buitenlandse stortingen moet ook de BIC-code BBRUBEBB worden vermeld.

Hartelijk dank bij voorbaat voor uw trouw aan onze vereniging.