Bestuur

Bestuur in 2013

bestuur2013

klik op de afbeelding om een vergroting te zien (opent in een nieuw tabblad)

Algemeen e-mailadres

klik op deze link om een e-mail te sturen naar ons algemene e-mailadres

Bestuursleden

voorzitter De Vlierbes
Theunissen Guido, Steenovenstraat 41, 2340 Beerse, e-mail

voorzitter vzw Heemkundig Museum Tempelhof
Dignef Leo (erevoorzitter), Berenlaan 16, 2340 Beerse

ondervoorzitter De Vlierbes
Geysen Stan, Merksplasseweg 68, 2340 Beerse

ondervoorzitter – archivaris vzw Heemkundig Museum Tempelhof
Dierckx Ludo (erebestuurslid), Steenovenstraat 43, 2340 Beerse, e-mail

secretaris De Vlierbes & vzw Heemkundig Museum Tempelhof
Bastijns Ward, Bisschopslaan 21, bus 2, 2340 Beerse, e-mail

erepenningmeester De Vlierbes & vzw Heemkundig Museum Tempelhof
Prinsen Alfons, Vrijwilligersstraat 29, 2340 Beerse

communicatieverantwoordelijke
Verheyen Ruben, Tanseleerstraat 1, 2340 Beerse, e-mail

seniorenpreses en erebestuurslid
Nagels Jan, Pastoriestraat 8, Beerse

Baas Jochem, Veststraat 15, 2490 Balen (websitebeheerder)
Boeckx Jos, Busselen 1, bus 1, 2340 Beerse
Bolckmans-Michielsen Louisa, Stenen Brug 1, bus 1, 2340 Beerse
Boogmans Alex, Stenen Brug 1, bus 8, 2340 Beerse
Braeken Peter, Engstraat 20, 2340 Vlimmeren
Cautereels Herman, Smisstraat 6, 2340 Beerse
Cuynen Paul, Grote Beekstraat 7, 2340 Beerse
Daemen Willy, Boterbloemenstraat 11, 2340 Beerse
Frederickx Remi, Lindedreef 5, 2340 Beerse
Helsen Jos, Zuidstraat 25, 2340 Beerse
Keustermans Fer, Kattespoelstraat 23, 2340 Beerse
Mampay Ludo, Kapelstraat 28, 2340 Beerse, 014 612614
Mertens-Van Ermengem Juliette, Houtseweg 33, 2340 Beerse
Mostmans Hortense, Lijsterstraat 12, 2340 Beerse
Oostvogels Jan, Hei-einde 39, 2340 Vlimmeren
Peeters Jos, Busselen 23, 2340 Beerse
Poels Johan, Vinkenpad 5, 2340 Beerse
Proost Dirk, Abtsheide 21, 2340 Beerse
Roefs Victor, Kattespoelstraat 153, 2340 Beerse
Sprangers Frans, Molenberg 3, 2340 Beerse
Struyven Leo, Houtseweg 64, 2340 Beerse
Torfs-Woestenborghs Simonne, Renier Sniedersstraat 4
Van Bergen Chris, Kempenlaan 12, 2340 Beerse
Van den Bogaert Werner, Heibergstraat 50, 2340 Beerse
Van Deun Rita, Abdijstraat 12 b, 2340 Beerse
Van Loon-Bastiaensen Maria, Gasthuisstraat 38, 2340 Beerse
Van Nyen Jan, Kerkenhoek 13, 2340 Vlimmeren
Willems Hubert, Driesplein 26, 2340 Beerse
Wynants Staf, Rode Kruisstraat 37, 2340 Beerse

Bestuursmedewerkers

Boenders Tiny, Gasthuisstraat 57, 2340 Beerse
Braekmans Liesbeth, Laakstraat 46, 2340 Beerse
Cornelissen-Vennekens Marc en Leona , Hoevestraat 6, 2340 Beerse (Smuldrianen)
Cocx Patrick en Heidi Van Loon(voozitter), Rode Kruisstraat, 18, 2340 Beerse
De Reese Jef, Den Abt 13, 2340 Vlimmeren
Geerts Riet, Kapelstraat 28, 2340 Beerse
Jans Jean, Den Abt 20, 2340 Vlimmeren
Lanslots May, Merksplasseweg 68, 2340 Beerse
Maes Jos, Kard. Cardijnlaan 111, 2340 Beerse
Moeskops Christine, Engstraat 20, 2340 Vlimmeren
Pardon Raymond, Dageraadstraat 35, 2300 Turnhout
Raeves Veva, Grote Beekstraat 7,2340 Beerse
Robben Jozef, Ossenvenstraat 17, 2340 Beerse
Thielemans Josée, Houtseweg 64, 2340 Beerse
Thijs Monique, Berenlaan 16, 2340 Beerse
Urkens Michel, Herfststraat 5, 2340 Beerse
Van Aerden Yolande, Krokuslaan 45, 2460 Lichtaart
Van Den Heuvel Leo, Boudewijnstraat 11, 2340 Beerse
Van Echelpoel Renilde, Boterbloemenstraat, 2340 Beerse
Van Herpe Marc, Blokjesstraat 7, 2340 Beerse
Vanmechelen Frans, Graatakker 110, 2300 Turnhout
Van Meir Marcel, Boudewijnstraat 21, 2340 Beerse
Vercammen-Bols Erik en Canita, Sint-Lambertusstraat 4, 2340 Beerse (Smuldrianen)
Willemsens-Dries Jan en An, Wielewalenstraat 2, 2340 Beerse (Smuldrianen)

Overleden erebestuursleden, bestuursleden en bestuursmedewerkers

Van Nyen André, erebeschermheer van Heemkundig Museum Tempelhof

Bastiaensen Jos, erebestuurslid
Bolckmans Jef, erepenningmeester
Bols Jos, erebestuurslid
Breugelmans Jos, bestuursmedewerker
Braekmans René, erebibliothecaris
Daneels Leon, erebestuurslid
De Jongh Henri, erebestuurslid
Geerts Jos, erebestuurslid
Jansen Hektor, erevoorzitter
Loomans Karel, erebestuurslid
Maes Karel, bestuursmedewerker
Meyers Chris, erebestuurslid
Ooms-Van Loco Maria, erebestuurslid
Poels Bert, erebestuurslid
Snels Emiel, erebestuurslid
Van den Broeck Marcel, bestuursmedewerker.
Van Houten Camiel, erebestuurslid
Van Rooy-Doemen Elza, erebestuurslid
Van Steenbergen René, erebestuurslid
Willemsens Karel, erebestuurslid

Oud-bestuursleden

Aerts Jef, Heibergstraat 58, 2340 Beerse
Claessens Hans, Jozef Rommensstraat 20, 2340 Beerse
Daemen Willy, Boterbloemenstraat 11, 2340 Beerse
Geuens Bart, Grote Beekstraat 16, 2340 Beerse
Maes Jos, Kardinaal Cardijnlaan 111, 2340 Beerse
Van Rooy Karel, Dijkstraat 6, 2340 Beerse
Vermeiren Lutgard, Holleweg 8, 2340 Beerse
Willems Jef, Taxandrialaan 13, 2330 Merksplas
Verheyen Cyriel, adres onbekend